Przejdź do treści

CiałoShow: Ciało kochane

spotkanie literackie

  • 13:00

  • Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

Wstęp wolny

Grupa twórczych kobiet Półkowniczki zaprasza na „Tarcia i zwarcia”!
Będziemy czytać w kręgu swoje teksty i gadać o seksie.
Nie uda Ci się nic napisać na ten temat? Nie szkodzi, możesz wypowiedzieć się spontanicznie. Nie chcesz mówić? Posiedź z nami i posłuchaj, liczy się Twoja obecność.

Wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której będziemy dzielić się sobą bez oceniania. Zapowiada się inspirujące spotkanie w gronie kobiet w różnym wieku, z różnymi historiami życiowymi. Niech przepływają między nami opowieści, ciepło i akceptująca życzliwość.
Pamiętajcie, co powiemy w Vegas, zostaje w Vegas!

Spotkanie poprowadzi Justyna Artym.


Program wydarzenia:

PIĄTEK
18:00 – Ciało umiera: Dorota Sepczyńska (historyk filozofii), Katarzyna Jackowska-Enemuo (antropolożka kultury), Michalina Olejniczak (specjalistka anestezjologii i intensywnej terapii) // sala kameralna,
20:30 – Ciało wędruje: spacer kontemplacyjny z Katarzyną Jackowską-Enemuo // start: ul. Jagiellońska przy kościele św. Józefa,

SOBOTA
13:00 – Ciało kochane: tarcia i zwarcia. Kobiecy krąg tekstów i opowieści erotycznych z grupą Półkowniczki // sala na poddaszu,
17:00 – Ciała graniczne: wystawa prac Anny Drońskiej – wernisaż // Galeria Amfilada,
17:30 – Ciało niewymuszone: „Szczerość” – performans Marty Andrzejczyk // Galeria Amfilada,

NIEDZIELA
11:00 – Ciało w teatrze: warsztaty inspirowane filozofią Richarda Shustermana z Wojciechem Rydzio // sala na poddaszu. Obowiązują zapisy w formularzu w opisie wydarzenia, (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
13:00 – Ciało w ruchu: uwolnij kręgosłup z Iwo Iną Łaźniewską // Galeria Amfilada. Obowiązują zapisy mailowe: imprezy@mok.olsztyn.pl, (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
17:00 – Ciało w filozofii: „The Man in Gold” (reż. Paweł Kuczyński) – film dokumentalny o Richardzie Shustermanie i spotkanie z reżyserem // sala kameralna.

Partnerzy i partnerki wydarzenia:
Instytut Filozofii UWM
Półkowniczki

CiałoShow
3-5 (piątek-niedziela) listopada 2023
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia